فرهاد: خسته ام، یکم اینجا بیفتم
گلی: معلومه که خسته ای دیوونه هه
فرهاد: می ارزید

من عاشقم تو عاشقی همه عاشقن. ولی همه عشق رو برای زندگی انتخاب نمیکنیم. دیوونه هه عشق رو برای کل زندگیش انتخاب کرده بود. تمام زندگیش رو عاشق بود فقط. فقط عاشق بود. من عشق رو برای کل زندگیم انتخاب نمیکنم. جرئتشو ندارم شجاعتشو ندارم هرچی اصن شاید دلشو ندارم. بهرحال عشقه که مارو انتخاب میکنه. کم پیدا میشه ادمی که اونم عشق رو انتخاب کنه
من عشقو انتخاب نکردم. ولی شاید بهتر بود که میکردم. الان اینجوری من نه زندگی کردم نه عشقو انتخاب کردم. الان من هنوز عاشقم ولی همش نگاهمو ازش یدم. نگاهمو یدم، دستامو یدم، دلمو یدم، عقلمو یدم. خواستم اول عشقو قایمش کنم، ولی نشد، چون نشد، همه چیز غیر از عشقو قایم کردم که چشم و دل هیچکدوم به عشق نیفته. کاش انتخابش میکردم برا کل زندگیم. الان اگه برگردم به اون روزی که انتخابش نکردم، بازم انتخابش نمیکنم. کم پیش میاد پی حرف دلم برم. نه اینکه اصلا پیش نیاد، کم پیش میاد، پیش اومده چند بار، مثه وقتایی که میرفتم صاحب عشقو ببینم با اینکه میدونستم شب تا صبحش باید بیدار بمونم و اشکامو پاک کنم. اونجا پی حرف دلم بودم. اشکامم پاک نمیکردم. یه جای دیگه هم پی حرف دلم رفتم. بعد از اینکه عشقو انتخاب نکردم، اون اول که انتخاب نکردم، قبل اینکه هرچی از تو بود رو دور بریزم، پی دلم رفتم و هرچی از تو بود رو بوسیدم و روی چشمام گذاشتم. فکر کنم این آخرین باری بود که پی دلم رفتم.
دیوونه هه که میگه خسته ام، با من که میگم خسته ام، این خستگی ها یه دنیا فاصله داره. دیوونه هه همه دنیاش خسته است جز دلش، چون همیشه پی دلش بوده، چون عشقو برا زندگیش انتخاب کرد. من که میگم خسته ام، یعنی دلم خسته است چون پی دلم نرفتم، چون عشقو برا زندگیم انتخاب نکردم. کدوم ما خوشبخت تریم؟! دلم میخواد دیوونه هه خوشبخت تر باشه، ولی پی دلم نمیرم. من باید خوشبخت تر باشم، اصن براهمین بود که عشقو انتخاب نکردم.

حس و فکرم بعد دیدن فیلم، دستمو به طرف قلم کشوند، اونم عاشقانه

خواستم توضیح بدم که نوشته از زبان منه یا کی؟! اما ولش کن. چرا اصن بخوام توضیح بدم به کسی. بیخیال هرجور دلت میخواد فکر کن

عشقو ,خسته ,دیوونه ,اینکه ,انتخابش ,نکردم، ,عشقو انتخاب ,انتخاب نکردم ,میگم خسته ,انتخاب نکردم، ,زندگیم انتخاب ,عشقو انتخاب نکردم منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

گروه نرم افزاری درحال ایران ماندگار نام سایت تعمیرگاه تخصصی تویوتا و لکسوس سایت خرید اینترنتی امیر مجله اینترنتی ایران وبلاگ هدایت-حُجَّةُ الاسلام باقری پور دانلود فیلم و سریال فریاد دل